usługi Transportowe łask

Transport ładunków, gabaryty

Oferta usług transportowych

Usługi Transportowe Młynarczyk

Firma powstała w 2008 roku i od tego czasu działa nieprzerwanie, dbając o to, aby zwiększać jakość swoich usług. Oferujemy między innymi transport krajowy i międzynarodowy. Rynek transportu i spedycji nie jest nam obcy i cały czas szukamy nowych rozwiązań, które usprawnią nasze usługi. Wykonaliśmy już ogromną liczbę zleceń, organizując transport dla rozmaitych firm. Dzięki naszemu doświadczeniu i rzetelnej pracy zyskaliśmy zaufanie wielu Klientów, dlatego też chętnie korzystają z oferowanych przez nas usług związanych z transportem i spedycją. Zatem jeśli oczekują Państwo profesjonalnie i sumiennie wykonanych usług wraz z korzystnymi cenami, nasza oferta będzie dla Państwa w pełni satysfakcjonująca.

Sprawna dystrybucja

Dystrybucja wymaga dobrania niezawodnych środków transportu, dlatego przywiązujemy ogromną wagę do stanu naszej floty. W skład taboru firmy spedycyjnej, dzięki któremu realizowany jest transport krajowy i międzynarodowy, wchodzą nowe ciągniki VOLVO i naczepy typu mega o przestrzeni ładunkowej 100 m3 i wysokości 3,00 m. Są one wyposażone w system zarządzania flotą oparty o najnowsze dostępne technologie [GPS]. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii możemy na bieżąco udzielać Państwu informacji na temat aktualnej lokalizacji przesyłki.

O pewność i terminowość dostaw dba wykwalifikowany zespół spedytorów i kierowców. Działamy z pełnym poszanowaniem obowiązujących przepisów i mamy wszystkie niezbędne uprawnienia oraz licencje. Nasza firma spełnia wszystkie normy i standardy branżowe, zapewniając wysoką jakość usług oraz zgodność z wymaganiami prawnymi.
Wszystkie pojazdy poddajemy regularnym przeglądom i serwisowi, dzięki czemu mogą Państwo mieć pewność, że towar dotrze na miejsce bezpiecznie i w stanie nienaruszonym. Spełniają one wszelkie wymogi i wytyczne stawiane przez polskie i międzynarodowe prawo. Ładunki dostarczamy tak szybko, jak jest to możliwe. Mamy indywidualne podejście do każdego zlecenia, dlatego z naszych usług chętnie korzystają przedsiębiorstwa różnej wielkości. Nasi kierowcy to osoby z dużym doświadczeniem w transporcie międzynarodowym i krajowym. Są odpowiedzialni i potrafią zachować spokój w nieprzewidywalnej sytuacji.

Przewozimy różnorodne rodzaje towarów, dostosowując się do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych klientów. Oto główne typy towarów, które najczęściej transportujemy w ramach naszych usług:

Transport dla firm

Transport drobnicowy: Specjalizujemy się w przewozie drobnicowym, czyli transportowaniu mniejszych paczek, opakowań lub skrzyń.
Transport cało pojazdowy: Realizujemy również przewozy paletowe, gdzie ładunek jest ułożony na paletach. Zapewniamy przewóz różnorodnych towarów, takich jak materiały budowlane, części samochodowe (automotiv), spożywcze, artykuły przemysłowe, produkty chemiczne, elektronika i wiele innych.
Nasze pojazdy są przystosowane do transportu powyższych wysyłek, a ponadto gwarantujemy dodatkowe ubezpieczenie na czas wysyłki.

Scroll to Top